Reklam Vermek

Tarafsız Haber sitesi, yerel ve ulusal bazda günlük tekil okuyucu oranı 6.500 dolayında olan ve sabit reklamların tıklanma oranı %70′lere kadar varan bir haber portalıdır. Tıklanma oranlarınınn yüksek olması ''Tarafsız Haber sitesi'' içeriğinin dolu, güncel olması ve okuyucularının sitede kalma zamanı ile doğru orantılıdır. Çoğu haber portallarında yaklaşık ortalama 0,5 dk olan sitede kalma oranı, Tarafsız Haber sitesi ortalama 4,5 dakikaya kadar çıkmaktadır. Bu özelliği ile Tarafsız Haber sitesi tüm Türkiye’deki yerel haber portalları arasında 1.nci durumdadır.Reklam Rezervasyon : Tarafsız Haber İletişim
Reklam Hizmeti

Sitemizde reklam hizmetimiz bulunmaktadır.Reklam fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.
Sağ taraf reklam alanı (180x85) : 25 TL/Ay - 4 Müsait
Yazı altı reklam alanı (250x300) : 35 TL/Ay - 0 Müsait
Yazı altı reklam alanı (478x80) : 50 TL/Ay - 0 Müsait
Sitemize reklam vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Gönderen Yönetici . Siz Bu Kayıt İçin Herhangi Bir Yanıt Takip Edebilirsiniz RSS 2.0 Yasal Uyarı: Yayınlanan/haberin Tüm Hakları - .Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir. Kaynak Gösterilse Dahi Köşe Yazısı/Haberin Tamamı Özel İzin Alınmadan Kullanılamaz. Ancak Alıntılanan Köşe YazısıHaberin Bir Bölümü, Alıntılanan Habere Aktif Bağlantı Verilerek Kullanılabilir.

Bu Yazıyı Paylaşın;

Yazı Linki:
Site kodu:
Forum kodu:

Güncel Döviz Fiyatları

Köşe Yazıları

Haftalık E-bülten üyeliği için aşağıdaki alana E-posta adresinizi yazın

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tarafsız Habere aittir. Alıntı yapılsa bile kaynak gösterilmeden kullanılamaz. © 2007 - 2019 Copyright © Tüm Hakları Saklıdır..