sponsor

Select Menu

Köşe Yazıları

Güncel

Siyaset

konradlew tarafından tasarlanan şablon resimleri. Powered by Blogger.

Dünya

Türk Dünyası

Söyleşi

Yaşam/Sağlık

Güncel Spor

Magazİn

Seyirlik Galeri

» » Tayyip Yahudi Ödülü´nü iade etmeyecek


Yönetici Cumartesi, Ağustos 21, 2010 0


Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Yahudi örgütü ADL tarafından verilen "Üstün Cesaret Ödülü"nü geri vermeyeceğini söyledi.
CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "10 Haziran 2005'te New York'ta Yahudi örgütü ADL'nin verdiği Abraham Foxman'dan almış olduğunuz ‘Üstün Cesaret Ödülü'nü ve almış olduğunuz ‘Üstün Cesaret Madalyası'nı iade etmeyi düşünüyor musunuz" diye sordu.
Köktürk'ün soru önergesine yanıt ise Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'ndan geldi. Davutoğlu, ödüllerin iadesini gerektirecek bir neden bulunmadığını belirterek, şöyle dedi:
"‘Courage to Care' ödülü, İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudilerin hayatlarını kurtaran Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde görevli diplomatlarımız anısına, Anti-Defamation League (ADL) tarafından Haziran 2005'te verilen bir şükran ödülüdür.
‘Profiles in Courage' ödülü ise Ocak 2004'te American Jewish Congress (AJC) tarafından, ülkemizin demokratik değerine bağlılığı ve teröre karşı cesur mücadelesi nedeniyle verilmiştir. Nitekim ödül töreni Kasım 2003'te İstanbul'da yabancı bir banka şubesine ve iki sinagoga yapılan saldırılardan kısa bir süre sonra düzenlenmiştir.
Veriliş gerekçeleri yukarıda izah olunan bu ödüllerin iadesini gerektirecek bir neden bulunmamaktadır."(ANKA)
 ******
BU ADAM ÜNLÜ PARA BABASI "George Soros" ABD KARŞITI ÜLKELERDE AMERİKA ADINA TURUNCU DEVRİMLER YAPTIRAN BİR ŞEYTAN... Edoğanı destekleyen başa getiren ve halada destekleyen... Sizce kimlerdir? bu soruya vereceğiniz cevap ilk aklınıza gelen ama doğru cevaptır Yahudi cesaret madalyası verenler kimlerdir? Birde manevi bir boyutu var. Münafıklar çok ikna edici konuşurmuş. 2006 yılındaki Washington gezisi sırasında Cüneyt Zapsu’nun "Bu adamı deliğe süpürmeyin kullanın" sözleri
http://3.bp.blogspot.com/-J1us8cWtWJo/U8soI6d--3I/AAAAAAAA3a4/INIgM56Hi34/s1600/Yahudi+u%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1n%C4%B1n+Yahudiye+d%C3%BC%C5%9Fmanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1na+inanan+Mankurtlara...jpg
 Size "bop eşbaşkanlığı" görevini kim verdi?

Bu Siyonist Plan, 1982 yılında, Dünya Siyonist Yayın organı KİVUNİM'de yayınlandı. Planın ana hedefi; Müslüman coğrafyadaki ülkeleri etnik ve dinsel temelde ayrıştırıp parçalayarak, bu parçalardan İsrail'e müttefik Hıristiyan devletçikler yaratmak, yine İsrail'e müttefik Arap olmayan bir devlet yaratmak, yani Yahudi Kürdistan Arap Baharı diye bir şey yok, Ortadoğu'da olan bitenlerin adı "İsrail Baharı" ya da "Yahudi Baharı" olması gerek, çünkü İsrail Planı tıkır tıkır işliyor...ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://archive.adl.org/presrele/asint_13/4730_13.html


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt