Select Menu

sponsor

Select Menu

Köşe Yazıları

Güncel

Siyaset

konradlew tarafından tasarlanan şablon resimleri. Powered by Blogger.

Dünya

Türk Dünyası

Söyleşi

Yaşam/Sağlık

Güncel Spor

Magazİn

Seyirlik Galeri

» » Kafkas Yahudileri ve Recep beyin kökeni


Yönetici Pazar, Ağustos 21, 2011 0

Recep T. Erdoğan 2004 Ağustosunda yaptığı Gürcistan ziyareti sırasında sarf ve itiraf ettiği: “Ben aslen Gürcü kökenliyimdir. Ailemiz Batum’dan Rize’ye göçmüş bir Gürcü ailesidir.” Sözleri dikkat çekiciydi.

Gürcü Lider Mihail Saakaşvili Yahudi kökenli Gürcüler ile ABD tarafından iktidara taşındığı bir ülkede kimlere ve hangi mesajları vermekteydi?
Her ne hikmetse 7 Eylül 2009 tarihli, din istismarcısı ve Amerikancı Tayip yanlısı Vakit Gazetesi:

“Erdoğan gürcü değil, Karadeniz yerlisidir” başlığı altında, tarihçi-yazar diye lanse edilen Adanalı Cezmi Yurtsever’in sözde araştırmasını vermekteydi. Üstelik Recep T. Erdoğan’ın Wikipedia ansiklopedisinde ve diğer meşhur sitelerde Gürcü olduğu yönündeki bilgileri değiştirmesi tavsiye edilmekteydi! Acaba neden böyle bir şeye ihtiyaç hissedilmişti?
Üstelik Recep T. Erdoğan’ın dedesi ve sülalesi 1800 yıllarda neden devlete isyan etmişler ve isyancı anlamına gelen “Bakatoğlu” lakabını seçmişlerdi? Rumca PİLİHOZ denilen, Cumhuriyet öncesi POTAMYA olarak adı geçen Rize Güneysu ilçesi, Dumankaya’nın mütevaffa sakinlerinden isyancı-bakatalı Teyup Efendinin torunu Recep Tayyip Bey, Gürcistan’dan hangi hakim güçlere “bende sizdenim” selamı göndermişti?
Recep T. Erdoğan, baba tarafından Rum veledi, ana tarafından ise Batum göçmeni Gürcü Yahudisi olduğu yönündeki iddiaları niçin geçiştirmekteydi, hatta Gürcistan’da yaptığı gibi bizzat kendisi hatırlatıvermekteydi? “Baba tarafından Rum veledi, anne tarafından Gürcü Yahudisi” olduğu yönündeki iddiaları yanıtlayıp toplumu rahatlandırması, hiç değilse mahkeme açıp yalanlaması beklenirdi. (Bak: Takunyalı Führer Togan yy. 3. Baskı sh: 28)
Birde kısaca Emine Gülbaran Erdoğan’a bakalım.
Dedesinin adı Üzeyir , nenesinin adı ise Nili’dir..İsterseniz bu ailede verilen isimleri kısaca değerlendirelim..
“NİLİ”: Bu isim, genel olarak İsrail’de içimizdeki hainleri kullanan Yahudi İstihbarat Örgütüne verilen addır..Emine’nin dedesi olan Hamdi Ali’nin annesinin adı Nili idi..

Çanakkale savaşları döneminde NİLİ, Osmanlı Ordusu’nun içinden bilgi toplama güçlüğü çeken İngiliz- Yahudi ittifakının kurduğu ve içlerinde fahişe kadınların görev aldığı bir istihbarat örgütüydü. NİLİ, Sarah Aaronson adında bir genç Yahudi kadın casus tarafından işletiliyordu ve bazı kaynaklara göre örgütün 400 adet fahişesi vardı. Bunlar Osmanlı Ordusu’nda görevli bazı karaktersiz askerleri ve bazı direnişçi Arap milislerini baştan çıkararak, bunlardan bilgi sızdırıyorlardı.

Nili’nin anne adı Narsa, baba adı ise İsmail’di..Emine hanımın erkek kardeşi olan Eyüp Gülbaran’ın çocuklarının adı ise Şuayb (İsrail oğullarının peygamberi.) ve Şeyma’dır. Diğer kardeşi Hüseyin Gülbaran’ın oğlunun adı ise LUT’dur..( İbrani peygamber) …Genelde Narsa ismi Mezopotamya’da yaşamış olan Süryaniler(Hıristiyan) tarafından .kullanılan bir isimdi.
Erdoğan, eşinin israrla Arap olduğunu söylemesine karşı , özet haline getirmeye gayret ettiğim bu kitap, maalesef tespit edilen ana ilkelerle Emine hanımın kökeninin Yahudi olduğunu tescil ediyor..

Siyonist İsrail’in Knesset Milletvekili ve Gürcü Yahudi Robert Titiaev’in itirafı:
İsrail’in yüksek çıkarlarının gerektirdiği icraatlar, Türkiye’deki mevcut şartlarda alenen yapılamadığından, kapalı kapılar arkasında yürütülüyordu.
Manidar bir zamanda manidar açıklamalar yapılıyor ve yine İsrail’li bir konuk geliyordu... Ama önce şu OECD konusuna değinmemiz gerekiyordu.

TIKLA Bu ödül boşuna alınmadı, hakkını vermek gerek...
ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm

video

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir. Eski Mezopotamya’nın Tevrat vasıtasıyla Yahudilere vaat edilmesi vardır. Fırat ile arasındaki, bizim Büyükada’ya kadar olan bölüm de buraların içerisinde zikredilmektedir. Bugün PKK da bu projeye hizmet etmektedir.
AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli
video

Ankara 19. Asliye Hukuk, Erdoğan tarafından açılan bu davayı ret etti. Çünkü kısa bir süre önce Başbakanın danışmanı ve basın sözcüsü Akif Beki’nin de yayınlanmış böyle bir kitabı vardı. O kitapta Erdoğan’ın Musa’nın soyundan geldiği belirtiliyordu. Başbakan Erdoğan, sözcüsü Beki yazıncaMusa soyundan “olmakla gurur duyuyor da Ergün Poyraz yazınca niye mahkemeye veriyor onu anlayamadım?
Gürcistan Yahudileri resmi
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9d/Tbilisi_synagogue%2C_Hanukkah_-_prayer_02.jpg
Osman ERAYDIN
Orjinal Büyüklüğü için üstüne Tıkla


Kaynak: http://www.millicozum.com/mc/ekim-2010/kafkas-yahudileri-ve-recep-beyin-kokeni.html

Azınlık mülklerine iade

Türkiye’de Kaç Çeşit Yahudi Var

Akp’nin Yahudi Siyaseti

Kürt Yahudileri. Bunlar da son bir asır içinde ya Sünnî, ya Alevî görünerek araziye uymuştur. Kürt yahudileri ve barzaniler

Komünistliği Türkiye'ye Kürt Yahudileri ve Sabetaycılar Soktular

Doğu ve Güneydoğu Niçin Boşaltılıyor?

Erdoğan Yahudi’nin Nobel adayı 2008
Mavi marmara; Referandum da Evet Çıkması İçin Türk Milleti ne hazırlanmış bir tuzaktı

AKP ile BDP arasında danışıklı dövüş! Olan Biten..İsrail Planı tıkır tıkır işliyor

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt