Akp hükümetınde ermeni bakanlar kimler miş?

counterDefa okundu
|

Akp hükümetınde ermeni bakanlar kimler miş?


AKP HÜKÜMETİNDE ERMENİ BAKANLAR KİMLER MİŞ?

Wikileaks belgelerindeki bir iddiaya göre AKP hükümetinde ki iki Ermeni bakandan biri Hüseyin Çelik diğeri ise Bülent Arınç'mış.

Türk halkı 59.AKP hükümetinde Ermeni kökenli iki bakan olduğunu AKP'li bakan Kürşat Tüzmen'in Fransa'nın başkenti Paris'de ki gezisinde öğrenmişti.
Kürşat Tüzmen bir soru üzerine kabine arkadaşlarından ikisinin Ermeni kökenli olduklarını söylemiş, ama bu iki ismin kimler oldukları konusunda ki soruları cevapsız bırakmıştı.

Wikileaks,in Amerikalı diplomatlar tarafından Ankara’dan Vaşingtona giden bilgilerden aktardığına göre Ermeni bakanlardan biri Hüseyin Çelik diğeri ise Bülent Arınç oldukları öğrenildi.

Hüseyin Çelik Van milletvekili Kürt açılmının önde gelen isimlerinden biri olarak biliniyor.

Bülent Arınç ise Osmanlı döneminde karıştıkları isyanlar neticesinde Dersimden Girit'e sürülmüş bir ailenin Manisa ilinde doğan evladıdır.

Belgelerde ayrıca AKP Hükümetinin Ermeni kiliselerini milyarlarca lira harcayarak tamir ettirmesinde bu iki ismin çok etkili oldukları söyleniyor.
Kaynak: kenthaber


Türk Düşmanları akp'de birleşiyor

Video Yükleme : 12.08.2010 tarihinde eklendi
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="400" height="334">

Gönderen Yönetici . Siz Bu Kayıt İçin Herhangi Bir Yanıt Takip Edebilirsiniz RSS 2.0 Yasal Uyarı: Yayınlanan/haberin Tüm Hakları Tarafsız Haber ve Matbaacılık A.Ş'ye Aittir.Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir. Kaynak Gösterilse Dahi Köşe Yazısı/Haberin Tamamı Özel İzin Alınmadan Kullanılamaz. Ancak Alıntılanan Köşe YazısıHaberin Bir Bölümü, Alıntılanan Habere Aktif Bağlantı Verilerek Kullanılabilir.

Bu Yazıyı Paylaşın;

Yazı Linki:
Site kodu:
Forum kodu:

Recent Comments

Hava Durumu

Reklam Alanı

Bu Siyonist Plan, 1982 yılında, Dünya Siyonist Yayın organı KİVUNİM'de yayınlandı. Planın ana hedefi; Müslüman coğrafyadaki ülkeleri etnik ve dinsel temelde ayrıştırıp parçalayarak, bu parçalardan İsrail'e müttefik Hıristiyan devletçikler yaratmak, yine İsrail'e müttefik Arap olmayan bir devlet yaratmak, yani Yahudi Kürdistan Arap Baharı diye bir şey yok, Ortadoğu'da olan bitenlerin adı "İsrail Baharı" ya da "Yahudi Baharı" olması gerek, çünkü İsrail Planı tıkır tıkır işliyor...ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir.

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir. Eski Mezopotamya'nın Tevrat vasıtasıyla Yahudilere vaat edilmesi vardır. Fırat ile arasındaki, bizim Büyükada'ya kadar olan bölüm de buraların içerisinde zikredilmektedir. Bugün PKK da bu projeye hizmet etmektedir." PKK'nın hedefi, Büyük Orta Doğu Projesi'ne uyumlu ise bu projenin eş başkanı da Tayyip Erdoğan olduğuna göre, çözüm bulması mümkün müdür? Türk Milleti bunu görecek ama geç olacak geç... "Askere Düşmanlık Yapan, Düşmana Askerlik Yapar"

Köşe Yazıları

Haftalık E-bülten üyeliği için aşağıdaki alana E-posta adresinizi yazın

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tarafsız Habere aittir. Alıntı yapılsa bile kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Bu kural, paylaşım sitelerindeki her türlü paylaşım için de geçerlidir. © 2013 Tarafsız Haber..