Cübbeli Ahmet Hocanın Sex Kaseti… İzleyin…Yorumsuz

counterDefa okundu
|

Cübbeli Ahmet Hocanın Sex Kaseti… İzleyin…Yorumsuz


AKP ve Fetullah Gülen Türk Devletini Kürdistan diye Parçalamak istiyor
Ben Buna Karşı olduğum için bana saldırıyorlar
İsmail Ağa cemaati’nin önde gelen isimlerinden olan Cübbeli Ahmet Hoca bir süre önce bir kısım kişiler tarafından kendine komplo kurmak amacı ile sex kaseti hazırlattıklarını dile getirmişti. Bu tür haberlere itibar edilmemesini ve izleyenlere hakkını helal etmeyeceğini belirtmişti.
Kamuoyunu onbir ay önce kaset ile ilgili uyaran Cübbeli bu tür konulara itibar edilmemesini istedi.
Cübbeli Ahmet Hoca: Bu iftiraları durdursunlar ben vatanımı seviyorum dedi.
Bu Haberi yorumsuz veriyoruz.
Videolari izleyiniz.

Gönderen Yönetici . Siz Bu Kayıt İçin Herhangi Bir Yanıt Takip Edebilirsiniz RSS 2.0 Yasal Uyarı: Yayınlanan/haberin Tüm Hakları Tarafsız Haber ve Matbaacılık A.Ş'ye Aittir.Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir. Kaynak Gösterilse Dahi Köşe Yazısı/Haberin Tamamı Özel İzin Alınmadan Kullanılamaz. Ancak Alıntılanan Köşe YazısıHaberin Bir Bölümü, Alıntılanan Habere Aktif Bağlantı Verilerek Kullanılabilir.

Bu Yazıyı Paylaşın;

Yazı Linki:
Site kodu:
Forum kodu:

Recent Comments

Hava Durumu

Reklam Alanı

Bu Siyonist Plan, 1982 yılında, Dünya Siyonist Yayın organı KİVUNİM'de yayınlandı. Planın ana hedefi; Müslüman coğrafyadaki ülkeleri etnik ve dinsel temelde ayrıştırıp parçalayarak, bu parçalardan İsrail'e müttefik Hıristiyan devletçikler yaratmak, yine İsrail'e müttefik Arap olmayan bir devlet yaratmak, yani Yahudi Kürdistan Arap Baharı diye bir şey yok, Ortadoğu'da olan bitenlerin adı "İsrail Baharı" ya da "Yahudi Baharı" olması gerek, çünkü İsrail Planı tıkır tıkır işliyor...ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir.

AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir. Eski Mezopotamya'nın Tevrat vasıtasıyla Yahudilere vaat edilmesi vardır. Fırat ile arasındaki, bizim Büyükada'ya kadar olan bölüm de buraların içerisinde zikredilmektedir. Bugün PKK da bu projeye hizmet etmektedir." PKK'nın hedefi, Büyük Orta Doğu Projesi'ne uyumlu ise bu projenin eş başkanı da Tayyip Erdoğan olduğuna göre, çözüm bulması mümkün müdür? Türk Milleti bunu görecek ama geç olacak geç... "Askere Düşmanlık Yapan, Düşmana Askerlik Yapar"

Köşe Yazıları

Haftalık E-bülten üyeliği için aşağıdaki alana E-posta adresinizi yazın

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tarafsız Habere aittir. Alıntı yapılsa bile kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Bu kural, paylaşım sitelerindeki her türlü paylaşım için de geçerlidir. © 2013 Tarafsız Haber..